هتل های زورق دبی

پنج‌شنبه 31 فروردین 1396 ساعت 13:11

هتل سوفیتل داون تاون هتل سوفیتل  داون تاون

هتل سوفیتل داون تاون (Sofitel Down Town) از جمله هتل‌های دبی در روبرو برج الخلیفه و در نزدیکی سواحل جمیرا است. این هتل لوکس که فضای درونی اتاق‌هایش به ‌سبک فرانسوی طراحی شده، سه رستوران، اسپا و استخر روباز دارد و پنجره‌ی اتاق‌ها رو به برج الخلیفه و منظره‌ی شهر مفتوح می شوند. از هتل سوفیتل داون تاون به دبی مال و مترو، از پیاده‌روی مجهز به تهویه، گذرگاه اختصار فاصله هست. این هتل، پارکینگ مجانی دارد و در کل جای آن امکان دسترسی به اینترنت وای‌فای رایگان خواهید داشت. سرویس رفت‌وبرگشت به فرودگاه، خدمات اجاره‌ی ماشین، صرافی، فروش بلیط، چک‌این و چک‌اوت اختصاصی، مرکز کاری، اتاق VIP و سوغاتی فروشی از امکانات سوفیتل داون تاون دبی است.


۲  هتل مینا سلام هتل مینا سلام 

هتل مینا سلام (Mina Al Salam) احد از هتل‌های دبی در بهترین جای جمیرا است، صحیح در ساحل وایلد وادی قرار گرفته و فاصله‌ای نسبتاً محدود با مرکز شهر دارد و به زمین گلف مجهز است. معماری خاص این هتل دبی، نوین و البته تحت تاثیر معماری خاورمیانه‌ای بوده و به تمیزترین بخش‌های کناره هم مشرف است. این هتل چندین و چند رستوارن گوناگون دارد اما معروف‌ترین این رستوران‌ها، رستوران چینی است. چشم‌انداز خیلی از اتاق‌ها رو به برج‌العرب و دریاست. مینا درود از آنگونه هتل‌های دبی است که دکور اتاق‌هایش عربی‌ست و حتی ظروف مورد استفاده، مبلمان و ... عناصری از نزاکت عرب را در خود دارند. مینا درود دبی از لحاظ ارائه‌ی خدمات و رفتار کارکنان، کوچک‌ترین ضعفی ندارد. مینا درود امکاناتی مانند سالن ورزش، ساحل، خدمات گزیده تر برای بازرگانان از قبیل اینترنت پر سرعت، کامپیوتر، خودروگاه مجانی، سرو ِ خوراک در اتاق‌ها، سوییت، استخر و تسهیلات ویژه معلولین را هم داراست.


۳  هتل القصر هتل القصر 

خیلی‌ها می‌گویند هتل القصر (Al Qasr) بهترین هتل دبی است. گرد از هتل‌های دبی که به هتل سرشناس دیگر شهر یعنی دارالمسیاف چسبیده و در بهترین جای شهر در جمیرا قرار دارد. القصر دبی به وایلد وادی و مراکز خرید و مراکز تفریحی مشابه زمین‌های گلف و تنیس، که البته در تابستان بیشتر محل برگزاری کنسرت هستند،  نزدیک  است. اسم هتل خویش گویای صفاتش است. القصر کنار اختصاصی دارد و در ساحلش آلاچیق‌هایی تعبیه شده و نمای بسیاری از اتاق‌ها رو به دریا و برج‌العرب است. رفتار پرسنل در بالاترین بی گمان تصور است و کیفیت خدمات فوق‌العاده قوی است. چیدمان اتاق‌های این هتل دبی رنگ و بوی عربی دارند و وانگهی امکاناتی نظیر رستوران، سالن ورزش، اینترنت پرسرعت، سرو خوراک در اتاق، سوییت، استخر و تسهیلات برای معلولین را در خویش را هم داراست.


۴  هتل جمیرا بیچ هتل جمیرا بیچ

هتل جمیرا بیچ (Jumeirah Beach) از هتل‌های دبی است که در کناره جمیرا و در فاصله‌ی بسیار  نزدیک  با برج‌العرب پیمان دارد و همانند به موج دریا می‌ماند و یکی از پر مسافرترین هتل‌های دبی حساب می‌شود. مجموعه‌ای عظیم از ٦١٨ اتاق. احصاییه رستوران‌های آن از بیست شماره هم فراتر می‌رود. داشتن سالن کنفرانس، مرکز خرید در تو هتل و سالن آرایش از ویژگی ها آن است. اما بارزترین خاصیت هتل بوفه‌ی صبحانه‌ی معروفش است. هتل جمیرا بیچ دبی یک مرکز بازی پیشرفته و مجهز هم برای کودکان دارد. امکانات ورزشی آن هم شامل استخر، سونا، جکوزی و زمین تنیس می‌شود. به دلیل بزرگ بودن هتل، بین کارکنان و مسافرین آن‌چنان صمیمیتی برپایی نمی‌شود و در راستی اگر در موارد پیشین رفتار کارکنان توام با ملاحظه و ارج بود این‌جا کمی قضیه متفاوت است، البته نه به قدری که نگران‌کننده بشود. اینترنت پر سرعت و ساحل اختصاصی و خودروگاه مجانی از سایر امکانات هتل جمیرا بیچ دبی هستند.


۵  هتل برج العرب هتل برج العرب

برج‌العرب (Burj Al Arab) یکتا از نمادهای مدرنیته‌ در دبی و احد از لوکس‌ترین و گران‌ترین هتل‌های دبی و دنیا است. بسیاری از هتل‌های دبی مشرف به آن هستند و در چشم‌انداز بهترین اتاق‌های آن‌ها برج‌العرب دیده می‌شود. استفاده از لفظ اتاق برای فضایی که این هتل به مسافران عرضه می‌کند بی‌انصافی بزرگواری است. خیلی از به اصطلاح اتاق‌های برج‌العرب به خودی خود یک خانه‌ی زیاد بزرگ با بهترین وسایل و چیدمان و معماری خاص هستند. بیشتر مهمان‌های هتل از طبقه‌ی ثروتمند و اشراف هستند، احتمالاً برای همین است که در چهره رزرو اتاق در برج‌العرب دبی در فرودگاه یک لیموزین از طرف هتل به دنبال شما می‌آید تا کل چیز از همان ابتدا تجملی برگزار شود. شمار سوییت‌های هتل ٢٠٢ عدد است که در ٢٨ طبقه پخش هستند. شش عدد رستوران بسیار شیک و مجلل در این هتل قرار دارند که رستوران دریایی معروف‌ترین آن‌هاست. نقطه‌ قوت این رستوران‌ها علاوه بر کیفیت بسیار بالای غذا، چشم‌اندازی است که از شهر دبی و در ضمن اقیانوس به مشتری ارایه می‌دهند. اما جاذبه‌ای که چه بسا در هیچ هتل دیگری در خاورمیانه پیدا نکنید، وفور ستارگان هالیوودی در این هتل دبی است. برای رفتن به رستوران‌های برج‌العرب پوشیدن لباس رسمی بهتر است، همچنین رستوران‌ها برای کودکان خردسال صندلی ویژه ندارند که این قطعاً یک نقطه ناتوانی هتل حساب می‌شود. در کل این هتل خیلی فامیلی نیست و برای زوج‌های جوان و مسافرت‌های کاری ایده‌آل است. از لحاظ موقعیت قرارگیری برج‌العرب در جای خوبی قرار دارد دسترسی‌اش به همگی نقاط مهم دبی آسان است. این هتل استخر، با امکانات ویژه هم دارد و وانگهی کنار اختصاصی، امکانات برگزاری کنفرانس و جلسات کاری، سالن ورزش، خودروگاه مجانی و تسهیلات برای معلولین از دیگر امکانات آن است.


۶  هتل کنراد هتل کنراد

پنجره های هتل کنراد دبی (Conrad) رو به کنداب فارس و خیابان شیخ زاید باز می‌شوند و هتل مجهز به استخر روباز، تراس، اسپا، سونا، گرمابه ترکی یا بخار و سالن ورزشی است. به کارگیری اینترنت وای‌فای هم در کل جای هتل مجانی است. فاصله‌ی هتل کنراد دبی لغایت فرودگاه ۲۰ دقیقه و از هتل الی مرکز تجارت جهانی مسیر زیادی نیست. هتل کنراد دبی رستوران، سرویس رفت‌وبرگشت به فرودگاه، خودپرداز، مرکز کاری، امکانات جلسه و محوطه‌ی ویژه‌ی سیگاری‌ها هم دارد.


۷  هتل کمپینسکی مال آو امارات هتل کمپینسکی مال آو امارات

هتل پنج ستاره‌ی کمپینسکی مال آو امارات (Kempinski Hotel Mall of the Emirates) از دسته هتل‌های دبی است که مستقیما به اسکی دبی و مال آو امارات مسیر دارد. برخی از پنجره‌های هتل رو به اسکی دبی باز می‌شوند. کارکنان این هتل هم بنا به تقاضا شما تور دبی‌گردی یا رفت‌وآمد به فرودگاه دبی را برایتان منسجم می‌کنند. فاصله‌ی فرودگاه الی هتل کمپینسکی بیست دقیقه است و پارک آبی وایلد وادی زیاد به هتل کم و بیش است. کمپینسکی مال آو امارات یگانه از لوکس‌تربن هتل‌های دبی است و استخر روباز، تجهیزات اسکی، بولینگ، سالن ورزشی، اسپا، زمین بازی، اطاق گیم و رستوران، جزء امکانات آن است. اینترنت وای‌فای در همه‌ی محوطه‌ها مجانی است. خودروگاه رایگان هتل هم نیازی به رزرو ندارد. خدمات کرایه ماشین، خدمات فروش بلیط، خودپرداز، امکانات جلسه کاری، سلمانی و اطاق VIP بخشی از امکانات سایر هتل کمپینسکی مال آو امارات است.


۸  هتل آدرس دبی مال هتل آدرس دبی مال

هتل پنج ستاره‌ی آدرس دبی مال (The Address Dubai Mall) از هتل‌های دبی است که به دبی مال دسترسی مستقیم دارد و ساحل برج جانشین واقع شده. برخی از پنجره‌های بزرگ این هتلِ ۴۲ طبقه رو به برج الخلیفه باز می‌شوند. فاصله‌ی فرودگاه تا هتل آدرس دبی مال پانزده دقیقه است و تا دبی فستیوال سیتی گلف‌ کلاب‌هاوس و پارک وایلد وادی تنها بیست دقیقه با ماشین فاصله دارد. در همه‌ی محوطه‌های هتل هم می‌توانید از وای‌فای مجانی کاربرد کنید. استخر روباز، سونا، سالن ورزشی، اسپا و اطاق مشت و مال از امکانات تفریحی هتل آدرس دبی مال و رستوران، پارکینگ رایگان، صرافی، خودپرداز، امکانات جلسه کاری و سلمانی از سایر امکانات آن است.


۹  هتل لمردین مینا سیاحی هتل لمردین مینا سیاحی

لمردین مینا سیاحی (Le Meridien Mina Seyahi Beach Resort and Marina) جزء هتل‌های دبی است که در راستا ساحل واقع شده و اتاق‌‌های امروزین آن رو به منظره‌ی کنداب هستند. اتاق‌ها مجهز به تهویه مطبوع، وای‌فای رایگان، تلویزیون ماهواره‌ای و گاوصندوق هستند. هتل لمردین مینا سیاحی چند استخر، زمین تنیس و سالن بدنسازی دارد و از هتل لغایت زمین گلف راهی نیست. درصورت درخواست شما سرویس رفت‌وبرگشت به فرودگاه هم برایتان فراهم می‌شود. فاصله‌ی فرودگاه تا هتل لمردین مینا سیاحی دبی نزدیک ۴۰ کیلومتر است. این هتل دبی امکانات ویژه‌ای مانند ماهیگیری، تنیس روی میز، ورزش‌های آبی، کیدزکلاب، ساحل اختصاصی، سولاریوم، سونا، بادسواری و سالن ورزشی هم دارد. از دیگر امکانات هتل لو مریدین مینا سیاحی دبی رستوران، خودروگاه رایگان، خدمات اجاره‌ی ماشین، صرافی، خودپرداز، امکانات کاری و جلسه، سلمانی و خدمات حفاظت از کودک است.


۱۰  هتل فرمونت هتل فرمونت

هتل فرمونت پالم (Fairmont The Palm) از لوکس‌ترین هتل‌های دبی است که چشم‌اندازی زیبا، چهار استخر شنا، ساحل اختصاصی، اسپا و مشت و مال و کیدزکلاب دارد. از هتل به مال آو امارات سرویس رفت‌‌وبرگشت مجانی هم وجود دارد. از هتل فرمونت پالم لغایت دبی مال با ماشین بیست دقیقه، الی باشگاه گلف امارات گلف کلاب، ده دقیقه و الی فرودگاه بین‌المللی دبی ۳۵ کیلومتر مسیر است و دبی مارینا در ۸ کیلومتری آن قرار دارد. رستوران، اینترنت پولی، خودروگاه رایگان، خودپرداز، خدمات حفاظت از کودک، خدمات کانسیرژ، مرکز کاری و جلسه، اطاق VIP و سلمانی بخشی از امکانات هتل فرمونت پالم است.


۱۱  هتل وستین مینا سیاحی هتل وستین مینا سیاحی

وستین مینا سیاحی دبی (Westin Dubai Mina Seyahi Beach Resort & Marina) از آنگونه لوکس‌ترین هتل‌های دبی است که امکانات مفصلی مشابه ۵ استخر، ۸ رستوران، کنار اختصاصی، اتاق‌های لوکس و اینترنت وای‌فای مجانی دارد. چشم‌انداز بیشتر اتاق‌ها رو به آب‌های خلیج فارس و پالم جمیرا است. امکانات تفریحی هتل مختصر نیستند؛ می‌توانید از اسپای مدرن، زمین تنیس، سالن ورزشی و مرکز ورزش‌های آبی استفاده کنید. اگر به به اتفاق کودکتان سفر می‌کنید، می‌توانید از استخر کودک، بازی‌های ساحلی روزانه و کیدز کلاب استفاده کنید. پارک آبی وایلد وادی تقریبا  این ریزورت است. فاصله‌ی وستین دبی با ماشین از جمیرا بیچ واک پنج دقیقه و از برج الخلیفه و دبی مال بیست دقیقه است. تنیس روی میز، ماهیگیری، قایق‌سواری، غواصی، کتابخانه و گرمابه ترکی یا بخار از امکانات تفریحی هتل وستین دبی است. ماشین اجاره‌ای، سرویس رفت وبرگشت، صرافی، فروش بلی، کانتر گردشگری، کانسیرژ، لاکر، خدمات حفاظت از کودک، امکانات کاری و جلسه، آرایشگاه، اتاق VIP، سوغاتی‌فروشی و محوطه‌ی ویژه‌ برای سیگاری‌ها و غیرسیگاری‌ها از امکانات دیگری است که هتل وستین دبی برای مهمانانش دارد.


۱۲  هتل ریتز کارلتون جمیرا هتل ریتز کارلتون جمیرا

هتل لوکس ریتز کارلتون جمیرا (The Ritz-Carlton) از هتل‌های دبی است که با امکانات تفریحی مثل اسپای ممتاز و استخر روباز، در امتداد راه جمیرا بیچ رزیدنس واک واقع شده. همه‌ی اتاق‌ها و سوئیت‌های رو به دریا، ایوان اختصاصی دارند و سایر اتاق‌ها مشرف به باغ یا محوطه‌ی استخر هستند. هتل ریتز کارلتون دبی یومیه برای بچه‌ها برنامه‌هایی مانند شعبده‌بازی، باله، قصه‌گویی، آشپزی و آموزش شنا دارد. در این هتل، پنج استخر شنا برای بزرگسالان و کودکان هم وجود دارد. فاصله‌ی فرودگاه لغایت هتل ریتز کارلتون دبی نوزده کیلومتر است و زمین تنیس،‌ سونا، اسپا، ماساژ، جکوزی، حمام ترکی و بخار، کیدزکلاب، پارکینگ مجانی و رستوران از امکانات آن است. برای استفاده از اینترنت وای‌فای در محوطه‌ها و اینترنت باسیم در اتاق‌ها باید خرج بپردازید و مجانی نست. هتل ریتز کارلتون امکاناتی همانند سرویس رفت‌وبرگشت، صرافی، حفاظت از کودک، مرکز کاری، سلمانی و VIP هم دارد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.